Нехай нас буде більше!

Весна - це прекрасна пора подарувати собі шанс на мрію! Не відкладайте бажану вагітність та подбайте про народження малюка вже зараз.

Завдяки допоміжних репродуктивним технологіям батьками може стати кожен.

 

Зараз саме той час, тому ми даруємо знижки на кріоцикл (для первинних пацієнтів):

 • 4000 грн для внутрішньо переміщених осіб (зараз зі знижкою 18 390 грн)  
 • 2000 грн для всіх інших громадян (зараз зі знижкою 20 390 грн)

Ми знаємо як зробити щасливою кожну пару України.

Якщо ви плануєте народжувати дітей, хочете подарувати собі незабутні миті батьківства, то наша пакетна пропозиція “Нехай нас нас буде більше” саме для вас. 

 

Пакетна пропозиція включає наступні послуги:

 • розморозка та культивування ембріонів 
 • ембріотрансфер
 • допоміжний хетчінг

Немає правильного часу для народження малюка. Кожна пара варта відчути миті батьківства. Нехай нас буде більше!

Пропозиція дійсна для всіх громадян України.

Для детальної інформації звертайтесь за телефоном 0 800 305 911 і наші координатори розкажуть про всі деталі акції.

Нехай нас буде більше з Медікавер!

Перейти до запису

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Нехай нас буде більше»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Нехай нас буде більше» (надалі – Акція): ТОВ “МЕДІКАВЕР УКРАЇНА”». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Офіційні правила акції «Нехай нас буде більше» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та підвищення соціальної активності.

1.3. Учасник акції отримує право в період дії акції:

 • Замовити та отримати пакет Послуг по переносу кріконсервованих ембріонів в порожнину матки в програмах допоміжних репродуктивної технології за акційною пропозицією зі знижкою, а саме:
  • Зі знижкою 4000 грн – для зовнішніх первинних пацієнтів (внутрішньо переміщених осіб)
  • Зі знижкою 2000 грн – для діючих пацієнтів ТОВ «Медікавер Україна»

Пакетна пропозиція включає наступні послуги :

1.3.32 Розморозка ембріонів (ооцитів) 

1.3.22 Культивування яйцеклітин та ембріонів людини

1.3.23.1 Перенос ембріонів в порожнину матки (О)

1.3.23.2 Перенос ембріонів в порожнину матки (Е)

1.3.38. Допоміжний хетчінг

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 25.04.2022 – 31.05.2022 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться у наступних структурних підрозділах ТОВ «Медікавер Україна», а саме:

 • Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;
 • Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;
 • Філія ТОВ «Медікавер Україна» в  м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України: пара (жінка та чоловік) та одинока жінка, які планують народжувати дітей та які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

 • здійснити попередній запис протягом періоду дії акції, вказаному в п.2.1 даних Офіційних правил акції, на послугу переносу кріоконсервованих ембріонів за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного відділення, вказавши про участь в Акції «Нехай нас буде більше»; 
 • у визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в структурному підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. та п.2.3. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів підрозділах ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 год. та у суботу з 10:00 до 16:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції