Безкоштовна консультація репродуктолога

Даруємо безкоштовну первинну консультацію репродуктолога в мережі Медікавер впродовж січня.

Завітайте до нас в клініку, познайомтесь із досвідченими лікарями, які у командній роботі із ембріологами вміють втілювати мрії про вагітність у реальність.

 

Акція діє з 2 по 31 січня 2024 року.

 

Отримати безкоштовний візит можна в клініках за адресами:

м. Львів, вул. Антоновича 102;

м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17;

м. Дніпро, вул. Князя В. Великого 9.

  

Довірте ці моменти команді наших репродуктологів!

   

Для запису телефонуйте 0 800 305 911.

  

Записатися на консультацію

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РЕПРОДУКТОЛОГА»

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовна консультація репродуктолога» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акція «Безкоштовна консультація репродуктолога», включає: безкоштовну консультацію репродуктолога (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна»). Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують клініку або лікаря-репродуктолога в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила Акції, що визначають умови, строк іта порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 03.01.2024 до 31.01.2024, включно (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

  • ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.
  • Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 
  • Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції).

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

  • Здійснити попередній запис на безкоштовну консультацію (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») до репродуктолога в Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua або соціальних мережах. 
  • Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна» в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.
  • У визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції. Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують клініку або лікаря-репродуктолога в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 03.01.2024 до 31.01.2024., включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 20:00 год.

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Текст повідомлення

Схожі Акції