Лікарі

Лікарі - тут ви можете ознайомитись зі списком спеціалістів, які працюють у Medicover, та скористатися їхньою професійною допомогою. Наші лікарі приймають у таких містах: Львів, Дніпро, Ужгород. Консультації фахівців можливі після попереднього запису в обраному закладі, по телефону, або через систему реєстрації на веб-сайті.

На візит до фахівця можуть записатися усі пацієнти, як ті, хто має відповідний медичний пакет у Medicover,  так і ті, хто хоче скористатися консультуванням один раз. 

Наші медики спеціалізуються на різних сферах. Дуже часто їхні навички виходять за рамки однієї спецалізації. 

У Medicover Fertility приймають:

лікар акушер-гінеколог,

лікар-репродуктолог,

лікар ультразвукової діагностики,

уролог,

генетик,

ендокринолог.

У закладі також можна провести ряд діагностичних тестів, починаючи від базових аналізів крові і закінчуючи більш детальнішою діагностикою. 

Пропозиція Medicover адресована усім пацієнтам, тому наші фахівці, часто володіють кількома мовами. Консультації, при потребі можуть надаватися такими мовами: англійська, німецька, іспанська, французька, італійська, польська, російська та інші.

У кожного з лікарів є індивідуальний профіль, завдяки якому пацієнти можуть краще ознайомитися з лікарем та його професійним досвідом. Саме у профілі є інформація про кваліфікацію, мови, на яких можна отримати консультацію, послуги, які надає обраний лікар, а також інформація про заклад, де приймає лікар.

Читати далі Закрити опис
<< 1 2 > >>