-50% НА ПЕРВИННИЙ ВІЗИТ ДО РЕПРОДУКТОЛОГА

Даруємо 50% на візит до лікаря-репродуктолога в клініці Медікавер.

  

Омріяні дві смужки на тесті, перші рухи малюка в животику - це ті незабутні моменти, про які мріє кожна жінка.

Непліддя - це не вирок і наші репродуктологи знають як здійснити заповітну мрію багатьох сімейних пар.

    

Акція дійсна з 15 вересня по 15 жовтня 2023 року.

 

Ваша мрія стати батьками набагато реальніша, ніж ви уявляєте! 

Ціна консультації зі знижкою 50% - 360грн.

 

Подаруйте собі радісні миті батьківства разом із репродуктологами Медікавер.

  

Пропозиція дійсна в Медичних центрах «Медікавер»:

  • м. Львів, вул. Антоновича, 102;
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9;
  • м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17.

   

Подаруйте собі радісні миті батьківства разом з Медичним центром Медікавер.

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога».

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога», включає: консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від базової вартості згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», а також тим, які вперше відвідують репродуктолога в клініці.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила Акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції:  15.09.2023 - 15.10.2023 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

1. ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102;

2. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17;

3. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. В. Великого 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на консультацію до репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua або соціальних мережах, реєстратурі;

У визначений день та час пройти консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» в структурному підрозділі ТОВ «Медікавер Україна».

Оплатити візит до лікаря репродуктолога зі знижкою 50% від загального прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.09.2023 по 15.10.2023 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Текст повідомлення

Схожі Акції