-50% на консультацію репродуктолога

Найбільше щастя для кожної пари - це планування та народження дитини.

Проте не завжди вагітність настає одразу, а інколи й після декількох спроб ви не можете побачити омріяні дві смужки.

Наші лікарі-репродуктологи знають як знайти причину не настання вагітності і подарувати кожній парі щастя від появи малюка.

 

Даруємо 50% на візит до лікаря-репродуктолога в клініці Медікавер.

На консультації лікар підготує план лікування, допоможе обрати протокол обстеження та проведе фолікулометрію.

 

Акція дійсна з 21 листопада до 21 грудня 2022.

 

Скористатись пропозицією можна лише в клініці Медікавер у місті Ужгород за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ЗНИЖКА 50% НА ПЕРВИННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ РЕПРОДУКТОЛОГА»

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога», включає: консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від базової вартості згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». Послуга надається первинним клієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують репродуктолога.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 21.11.2022 - 21.12.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

•    Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на консультацію до репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua;

У визначений день та час пройти консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» в структурному підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції;

Оплатити візит до лікаря репродуктолога зі знижкою 50% від загального прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 21.11.2022 по 21.12.2022 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції