Донорство яйцеклітини (ооцитів)

   

Зміст:

1. Донорство яйцеклітин

2. Хто може бути донорами ооцитів (яйцеклітин)?

3. Як стати донором яйцеклітин?

4. Скільки разів можна стати донором?

5. Винагорода для донорів яйцеклітини

6. Часті питання щодо програми донорства

      

  

Донорство яйцеклітин

Донорство яйцеклітин (ооцитів) - це коли жінка надає свої власні яйцеклітини (ооцити), щоб допомогти іншій жінці чи парі, відчути радість від вагітності та подальшого батьківства. Оскільки вони не можуть зачати дитину самостійно через різні медичні причини, в т.ч. безпліддя. 

Спочатку потенційний донор яйцеклітин проходить медичний огляд, включаючи фізичний огляд, узд, аналізи крові та інші дослідження для перевірки її загального здоров'я, історію спадкових захворювань, репродуктивного потенціалу, 

Програма донації зазвичай включає збір яйцеклітин у донора шляхом стимуляції його яєчників за допомогою гормональних препаратів. Зібрані ооцити потім плануються для використання імплантації з використанням  допоміжних репродуктивних технологій запліднення (ЕКЗ). Донація ооцитів (донорських яйцеклітин) дарує усім батькам можливість мати своїх здорових дітей.

  

Хто може бути донорами ооцитів (яйцеклітин)?

Донори яйцеклітин - це жінки, які добровільно погоджуються передати свої донорські яйцеклітини для використання їх іншим жінкам чи парам, які не можуть народити дітей.  

Основні вимоги для пацієнтів - донорів яйцеклітин в Медікавер Фертіліті:

  • Молода жінка віком від 18 до 30 років, яка має дитину. Це пов'язано з тим, що якість та кількість яйцеклітин зазвичай зменшується з віком жінки.
  • Хороше фізичне здоров'я: потенційний кандидат не повинен мати серйозних хронічних захворювань, які можуть бути передані генетично.
  • Психологічна стабільність: оскільки процес донорства може бути емоційно вимогливим. 
  • Пройти комплексне медичне обстеження, щоб виключити наявність генетичних захворювань, інфекційних хвороб та інших медичних станів, які можуть впливати на якість яйцеклітин.

Ми гарантуємо анонімність та конфіденційність, які закріплені в договорі на донорство, усім хто забажав прийняти участь у програмі донації ооцитів. Стань донором яйцеклітин вже сьогодні - допоможи бездітним парам зачати дитину!

   

Як стати донором яйцеклітин?

Ми дуже цінуємо цінуємо готовність багатьох молодих жінок бути донором, оскільки це надзвичайно важливо для пар, які не можуть мати дітей самостійно, навіть після лікування безпліддя. Ось кілька кроків, які можна зробити, щоб стати донором яйцеклітини:

Відповідність вимогам: Перш за все, донором може бути молода здорова фізично та психологічно жінка віком 18-30 років, яка вже має власну дитину.

Реєстрація: Якщо ви відповідаєте усім вимогам, завітайте на сайт клініки Медікавер та заповніть заявку. Згодом з вами зв'яжеться наш координатор та проведе коротку співбесіду для отримання додаткової інформації та зареєструє вас. Після цього вас запросять в наш медичний центр для обстеження.

Обстеження: Наші фахівці проводять детальний медичний огляд, щоб переконатися, що кандидати відповідають основним критеріям для статусу донорів ооцитів. Донор проходить фізичний огляд, аналізи крові, узд матки та інших органів, медичні, в т.ч. генетичні тести. Якщо пацієнту відмовлено  у донорстві - ми гарантовано компенсовуємо йому транспортні витрати. З пацієнтами, які успішно пройшли попереднє обстеження - ми підписуємо договір на донорство яйцеклітини.

Підписання договору: Ми офіційно оформлюємо наші відносини з пацієнтом на участь в програмі донорства ооцитів. В договорі зазначається усі особиста конфіденційна інформація.

Комплексне обстеження: Дослідження здоров'я донора відбувається безкоштовно та під контролем наших фахівців. Загалом донор пройде весь комплекс обстежень та процедур. Ми також надаємо консультації психолога або консультанта з репродуктивного здоров'я, щоб обговорити мотивацію, вимоги та наслідки донорства яйцеклітин.

Стимуляція: стимуляція розвитку та дозрівання яйцеклітин у донора - це процедура, яка використовується в процесі донорської програми. Метою цієї процедури є отримання більшої кількості яйцеклітин. Процедура стимуляції розвитку яйцеклітин зазвичай включає в себе використання гормональних препаратів, які регулюють і збільшують природну овуляцію донора. Дана процедура зазвичай триває приблизно два тижні. 

Пункція: Пункція донорських ооцитів, також відома як ооцит-аспірація, є процедурою забору яйцеклітин, яка використовується у програмах донорства яйцеклітин для отримання яйцеклітин від жінки. Під час  пункції, жінка проходить під загальним знеболенням. По завершенні процедури, пацієнт проводить кілька годин у відділенні відновлення, де медичний персонал спостерігає за кожним донором та надає необхідну допомогу. 

Грошова винагорода: Відповідно до договору донорства яйцеклітини наша клініка виплачує грошову винагороду за участь у програмі донорства ооцитів. Розмір винагороди становить від 17 000 грн  до 60 000 грн. Також, усі обстеження є безкоштовними.

    

Скільки разів можна стати донором?

Кількість разів, коли жінка може бути донором яйцеклітини, залежить від багатьох факторів, таких як її вік, здоров'я та регулярність менструального циклу. 

Максимальна кількість процедур донорства регулюється законодавством України. Рекомендовано, щоб жінка стала донором не більше ніж 8 разів у своєму житті. Ця рекомендація базується на потенційних ризиках та стресі, які пов'язані з процедурою стимуляції яєчників, яку проходить донор ооцитів. Також, це дозволяє зберегти резерви яйцеклітин для власного використання донора у майбутньому.

    

Винагорода для донорів яйцеклітини

В Україні донорство є легальним та закріпленим законодавством. Відповідно донори можуть отримувати грошову винагороду за участь в донації яйцеклітин. Винагорода в клініці Медікавер Фертіліті залежить від кількості отриманих яйцеклітин від донора та становити від 17 000 грн до 60 000 грн

Донору гарантовано безкоштовне медичне обстеження. Також, клініка виплачує бонуси до 7000 грн за рекомендацію своїй подрузі, якщо та виявить бажання стати донором ооцитів.

   

Часті питання щодо програми донорства

  

Як відбувається донація яйцеклітин?

Донорство ооцитів є процедурою, при якій жінка надає свої яйцеклітини для використання іншою особою або парами, які мають проблеми зі своєю власною репродуктивною системою. Процес донації відбувається в кілька основних етапів: відбір та  дослідження кандидата, стимуляція яєчників, аспірація або забір, спостереження за пацієнтом.

  

Які умови участі в програмі?

Щоб взяти участь в програмі  Life for Life від Medicover Fertility необхідно ознайомитись з основнити вимогами. Наша клініка має наступні вимоги: це молода здорова фізично та психологічно жінка віком від 18 до 30 років, яка має власну дитину, без шкідливих звичок та хронічних захворювань.

  

Чи можливі ускладнення після донації?

Так, після донації можливі ускладнення, але вони є рідкісними. Ось деякі можливі ускладнення, про які варто знати:

Реакції на анестезію: У деяких випадках можуть виникнути алергічні реакції або інші побічні ефекти від анестезії.

Ризик інфекції: Якщо незадовільна стерильність, існує ризик інфекції. 

Психологічні емоційні аспекти: Інколи можуть виникати психологічні емоційні аспекти, такі як стрес, сумніви або емоційне переживання донора ооцитів.

 

Ім'я
Ваш e-mail
Номер телефону
Обрати філію
Ваш вік:
Чи є діти:
Повідомлення

Схожі послуги