• Скринінг при вагітності

  Комплексне скринінгове дослідження проводиться для оцінки стану здоров’я малюка під час вагітності. Три етапи обстежень допомагають попередити серйозні проблеми та у разі виявлення вроджених патологій вжити відповідних заходів. Рекомендуємо ознайомитися з цим матеріалом усім парам, які відповідально ставляться до майбутнього батьківства.

  Детальніше

  Скринінг при вагітності

  Скринінг
 • Ембріотрансфер

  Ембріотрансфер – найважливіший етап у програмі запліднення in vitro, коли ембріони переносяться в матку майбутньої матері. Читайте в нашому матеріалі – як підготуватися до процедури, як відбувається ЕТ, що рекомендується робити після ембріотрансферу.

  Детальніше

  Ембріотрансфер

  Ембріотрансфер
 • Запліднення in vitro із залученням донорів

  Існує ряд показань для проведення екстракорпорального запліднення із використанням донорського репродуктивного матеріалу (яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів). Хто може стати донором, як проводиться процедура та з яких етапів складається програма ЕКЗ із залученням донорів – читайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Запліднення in vitro із залученням донорів

  in vitro із залученням донорів
 • Культивування ембріонів

  Культивування ембріонів – складний, але дуже важливий етап штучного запліднення in vitro в умовах, максимально наближених до in vitro. У нашій публікації – цікава та корисна інформація для тих, хто хоче поглибити свої знання про розвиток ембріону при ЕКЗ.

  Детальніше

  Культивування ембріонів

  Культивування ембріонів #1
 • Кріоконсервація

  Сучасні технології кріоконсервації дають можливість заморожувати яйцеклітини, сперматозоїди та ембріони на будь-який термін, повністю зберігаючи їх властивості. Це абсолютно безпечна методика, яка дозволяє відкласти батьківство на певний час. Доведено, що стан кріоконсервації не впливає на генетичний матеріал і не знижує шанси на успішне запліднення.

  Детальніше

  Кріоконсервація

  Кріоконсервація #1
 • Планування вагітності

  Планування вагітності – важливий та відповідальний етап у житті пари. Що слід врахувати, щоб без проблем завагітніти, легко виносити та народити здорову дитину? Ми підготували для вас дієві рекомендації щодо проходження необхідних обстежень та загального оздоровлення майбутніх матусь і татусів.

  Детальніше

  Планування вагітності

  Планування вагітності #1
 • Три кроки до вагітності

  Шлях до бажаної вагітності може бути швидким та легким – для цього потрібно ретельно підготуватися: нормалізувати спосіб життя, подбати про загальний стан здоров’я та пройти важливі обстеження. Лише три кроки – та шанси завагітніти значно підвищуються. Тож, читайте наш матеріал та впевнено крокуйте до мрії!

  Детальніше

  Три кроки до вагітності

  Три кроки до вагітності #1
<< 1 2 > >>