• Омолодження яйників або PRP терапія в репродуктології

  Детальніше

  Омолодження яйників або PRP терапія в репродуктології

 • Коли варто звернутися до репродуктолога?

  У 80% подружніх пар за умови регулярного статевого життя вагітність наступає впродовж року. Ще 6% подружніх пар стають батьками впродовж другого року планування вагітності.

  Детальніше

  Коли варто звернутися до репродуктолога?

 • Хто такий репродуктолог?

  Це лікар який займається проблемами чоловічого та жіночого безпліддя, збереженням фертильності (здатності до розмноження), та іншими проблемами пов'язаними зі статевим дозріванням, менопаузою, контрацепцією (контроль народжуваності) та певними сексуальними розладами.

  Детальніше

  Хто такий репродуктолог?

 • Зазвичай...

  Зазвичай, коли жінці не вдається завагітніти вона йде до гінеколога. Пройшовши лікування і не отримавши бажаного результату-вагітності, наступає розчарування. В дійсності, пацієнти не розуміють, що гінекологічний огляд, а саме взяття мазків та обстеження на урогенітальні інфекції, не дають повної картини про стан репродуктивної системи людини, і цього не зовсім достатньо для визначення причини безпліддя.

  Детальніше

  Зазвичай...

 • Чому пацієнти бояться відвідувати клініку репродуктивної медицини?

  Частота порушень фертильності постійно зростає. Втім, все більш ефективними стають і допоміжні репродуктивні технології. Підтвердження – щасливі обличчя людей, які стали батьками всупереч діагнозу безпліддя…

  Детальніше

  Чому пацієнти бояться відвідувати клініку репродуктивної медицини?

 • Скринінг при вагітності

  Комплексне скринінгове дослідження проводиться для оцінки стану здоров’я малюка під час вагітності. Три етапи обстежень допомагають попередити серйозні проблеми та у разі виявлення вроджених патологій вжити відповідних заходів. Рекомендуємо ознайомитися з цим матеріалом усім парам, які відповідально ставляться до майбутнього батьківства.

  Детальніше

  Скринінг при вагітності

  Скринінг
 • Ембріотрансфер

  Ембріотрансфер – найважливіший етап у програмі запліднення in vitro, коли ембріони переносяться в матку майбутньої матері. Читайте в нашому матеріалі – як підготуватися до процедури, як відбувається ЕТ, що рекомендується робити після ембріотрансферу.

  Детальніше

  Ембріотрансфер

  Ембріотрансфер
<< 1 2 3 > >>