МЦ Medicover, м. Львів #1

Львів

вул. Антоновича, 102 (вул. Героїв УПА, 73) 

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 08.00 – 20.00
Субота: 09.00 – 19.00
Неділя: вихідний

Кожне четверте подружжя в Україні сьогодні стикається з проблемою безпліддя. Причин цьому є безліч. Утім, допоміжні репродуктивні технології невпинно розвиваються і вже допомагають народжувати здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними. В медичному центрі Medicover у Львові доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та сурогатним материнством. 

6 причин, чому 9 із 10 пацієнтів рекомендують Medicover своїм знайомим та друзям:

  • Ефективність. Кумулятивний відсоток настання вагітності – 87%. Тобто майже дев’яносто зі ста подружь, яке звертаються до фахівців Medicover Fertility, стають батьками.
  • Досвід. Ми першими почали лікувати безпліддя в Західній Україні – працюємо з 2001 року (як Медичний центр «Інтерсоно»).
  • Інноваційність. Наші ембріологічні лабораторії забезпечені унікальним високотехнологічним обладнанням.
  • Гарантія якості. Усі медичні центри Medicover Fertility проходять Міжнародну сертифікацію та супервізію провідного ембріолога Ізраїлю.
  • Відмінний сервіс. Усі пацієнти отримують індивідуальний супровід у режимі 24/7. Довіра. Подружжя з 24 країн світу довірилися фахівцям Medicover Fertility і стали батьками.

Медичні центри Medicover – абсолютна якість вашого здоров’я, гарантована часом.

Інші клініки