Чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддя зустрічається близько у 20% пар які намагаються завагітніти, та у 30-40% чоловіків, в яких проблема безпліддя є і у жінок. Варто пам’ятати, що оцінку чоловічої репродуктивної функції потрібно робити, що найменше по 2-х спермограмах зданих протягом 2-х місяців з дотриманням всім вимог (час утримання від статевого життя, відсутність алкоголю, наркотичних препаратів, антибактеріальних препаратів, важких інфекцій).

Ще одним важливим нюансом є те, що повторну спермограму потрібно проводити в одній і тій же лабораторії, тобто ми не можемо порівнювати два результати зроблені в різних лабораторіях і за різними критеріями. Якщо ж в аналізі сперми є суттєві відхилення по кількості сперматозоїдів, їх рухливості, морфології, в’язкості і немає ефекту від лікування протягом 6 місяців – таким пацієнтам варто продовжити лікування  допоміжними репродуктивними технологіями.

  

Приблизно у 5–10 % пар, немає видимих причин для безпліддя, а в значно більшому відсотку пар виявляються лише незначні відхилення, які не є настільки серйозними, щоб призвести до безпліддя, проте вагітність так і не настає. У цих випадках безпліддя називають нез'ясованим або ідіоматичним. Пари з незрозумілим безпліддям можуть мати проблеми з якістю яйцеклітини, функціональною здатністю маткових труб або сперматозоїдів, які важко діагностувати та/або лікувати стандартними методами. Якщо вагітність не настає протягом трьох-шести циклів лікування для досягнення результату рекомендовано проведення програми ЗІВ.

  

Якщо протягом півроку не настає бажана вагітність – рекомендуємо парі звернутися до репродуктолога.

Для запису на візит звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Текст повідомлення

Схоже