Послуги

 • Лікування жіночого безпліддя

  У будь-якому лікуванні – важливо визначити причину. Процес діагностування може тривати довго. Адже необхідно пройти всі обстеження, здати аналізи, проконсультуватися зі всіма вузькими спеціалістами. Коли причина безпліддя буде встановлена, лікар-репродуктолог розробить індивідуальну схему лікування. У медичних центрах Medicover Fertility до ваших послуг повний спектр досліджень, власна лабораторія та фахівці із багаторічним досвідом.

  Детальніше

  Лікування жіночого безпліддя

 • Лікування чоловічого безпліддя

  Cьогодні все частіше ми чуємо про чоловіче безпліддя чи чоловічий фактор, котрий у 40% випадків стає причиною безпліддя подружньої пари. Проте якою б прикрою не була статистика, сучасна репродуктивна медицина знає, як подолати чоловіче безпліддя.

  Детальніше

  Лікування чоловічого безпліддя

 • ICSI

  Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – це етап програми запліднення in vitro, під час якого один попередньо відібраний сперматозоїд вводиться безпосередньо всередину яйцеклітини. ICSI є одним із сучасних методів лікування безпліддя, викликаного чоловічим фактором. За допомогою даної процедури можна подолати численні перешкоди на шляху до запліднення та дозволити парам із надзвичайно низькими шансами на батьківство отримати позитивний результат.

  Детальніше

  ICSI

 • In Vitro

  За статистикою, кожне четверте подружжя в Україні стикається з проблемою безпліддя. Причин цьому є безліч. Утім, допоміжні репродуктивні технології невпинно розвиваються і вже допомагають народжувати здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними.

  Детальніше

  In Vitro

 • Кріоконсервація оваріальної тканини

  Лікування онкологічного захворювання є безжальним для репродуктивних органів. Тому краще подбати про збереження фертильності перед його початком.

  Детальніше

  Кріоконсервація оваріальної тканини

 • PRP-терапія

  PRP допомагає пацієнткам із ранньою менопаузою, з низьким яйниковим резервом та передчасною недостатністю яйників на певний час відновити репродуктивну функцію, щоби в результаті народити власну, біологічно рідну, дитину. Також ця процедура є помічною в програмах запліднення in vitro для нарощення ендометрію.

  Детальніше

  PRP-терапія