Лікування безпліддя

 • Консультація репродуктолога

  Стикнувшись з проблемою безпліддя, пари приходять до репродуктолога – спеціаліста, який допомагає швидко виявити причину проблем з репродуктивним здоров’ям та призначає оптимальне лікування. Як проходить консультація репродуктолога та чому важливо звертатися саме до цього фахівця – відповідь шукайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Консультація репродуктолога

  Консультація репродуктолога #1
 • Діагностика безпліддя

  Якщо вагітність не наступає тривалий час, не треба впадати у відчай та панікувати – необхідно звернутися до лікаря та пройти комплекс обстежень. Як діагностують чоловіче та жіноче безпліддя? Які дослідження потрібні, щоб поставити правильний діагноз та почати якісне лікування? Читайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Діагностика безпліддя

  Діагностика беспліддя #1
 • Лікування жіночого безпліддя

  Що потрібно для успішного подолання жіночого безпліддя? Якісна діагностика, виявлення реальної причини проблеми, професійне складання індивідуального плану лікування та чітке слідування цьому плану. Для всіх, кому близька ця тема, ми приготували огляд типів жіночого безпліддя та методів його лікування.

  Детальніше

  Лікування жіночого безпліддя

  Лікування жіночого безпліддя #1
 • Лікування чоловічого безпліддя

  Багато хто досі вважає, що основною причиною безпліддя в парі може бути тільки жінка. Але насправді статистика свідчить, що у 40% випадків складності з народженням дітей пов’язані саме з чоловічим здоров’ям. За умови якісної діагностики чоловіче безпліддя успішно лікується – детальніше читайте у нашій публікації.

  Детальніше

  Лікування чоловічого безпліддя

  Лікування чоловічого безпліддя #1
 • Запліднення In Vitro

  Екстракорпоральне запліднення in vitro – це чудова можливість втілити свою мрію про батьківство, незважаючи на будь-які перепони. Читайте наш матеріал – та дізнаєтесь, коли показаний метод ЕКЗ, як відбувається процедура та чому у цьому важливому питанні краще довіритися фахівцям Medicover Fertility.

  Детальніше

  Запліднення In Vitro

  Запліднення In Vitro #1
 • Запліднення ICSI

  Якщо причиною безпліддя є чоловічий фактор, то може бути показане інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – один з етапів екстракорпорального запліднення, коли відібраний сперматозоід вводиться в яйцеклітину. Технологія допомагає лікувати безпліддя в найбільш складних випадках, коли здається, що шансів майже немає.

  Детальніше

  Запліднення ICSI

  Запліднення ICSI #1
 • Внутрішньоматкова інсемінація

  Внутрішньоматкова інсемінація використовується для лікування безпліддя вже понад 250 років. За весь цей час технологія безперервно розвивалася та ставала більш досконалою. Сьогодні ВМІ є безпечним та надійним способом запліднення з мінімальним втручанням в організм жінки. Коли показана ця процедура та як вона проходить – читайте далі.

  Детальніше

  Внутрішньоматкова інсемінація

  Внутрішньоматкова інсемінація #1
 • Донація ооцитів

  Один з найефективніших методів подолання жіночого безпліддя – ЕКЗ за допомогою донорських яйцеклітин (ооцитів). Технологія дає надію на щасливе материнство у найскладніших випадках, коли жінка не має фізіологічної можливості завагітніти через відсутність або погіршення стану яйцеклітин.

  Детальніше

  Донація ооцитів

  Донація ооцитів #1
 • Донорство яйцеклітини (ооцитів)

  Донорство яйцеклітин (ооцитів) - це коли жінка надає свої власні яйцеклітини (ооцити), щоб допомогти іншій жінці чи парі, відчути радість від вагітності та подальшого батьківства. Оскільки вони не можуть зачати дитину самостійно через різні медичні причини, в т.ч. безпліддя. 

  Детальніше

  Донорство яйцеклітини (ооцитів)

 • Донорство яйцеклітин (ооцитів) в Ужгороді

  Донорство може допомогти багатьом парам реалізувати мрію про батьківство. Важливо розуміти всі аспекти донорства яйцеклітин та звернутися до кваліфікованих медичних спеціалістів, які нададуть докладну інформацію та підтримку протягом всього процесу.

  Детальніше

  Донорство яйцеклітин (ооцитів) в Ужгороді