Запліднення In Vitro #1

Запліднення In Vitro

За статистикою, кожне четверте подружжя в Україні стикається з проблемою безпліддя. Причин цьому є безліч. Утім, допоміжні репродуктивні технології невпинно розвиваються і вже допомагають народжувати здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними.

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це безпечна методика, при якій злиття яйцеклітини та сперматозоїда, а також ранній розвиток ембріона відбувається поза організмом жінки (in vitro), в умовах сучасної лабораторії європейського взірця під наглядом досвідчених спеціалістів. Такий вид запліднення у медичних центрах Medicover Fertility є одним із найкращих методів лікування безпліддя. З його допомогою вже тисячі сімейних пар в Україні та за її межами стали щасливими батьками здорових діток.

Випадки, при яких рекомендоване ЕКЗ

Медики із великим досвідом вважають, що запліднення in vitro слід застосовувати при: 

  • відсутності овуляції
  • непрохідності/відсутності маткових труб
  • безплідді імунологічного або ідіопатичного генезу 
  • зниженні кількості, рухливості або відсутності сперматозоїдів у еякуляті.

Запліднення in vitro рекомендують також у випадках, коли є загроза народження дитини із складною спадковою хворобою.

Як відбувається запліднення ЕКЗ

Якщо при регулярному статевому житті без використання контрацептивів у вас не настає бажана вагітність, не панікуйте. Просто прийдіть на консультацію до лікаря-репродуктолога Medicover Fertility. Після повного обстеження він визначить найбільш оптимальний метод лікування за індивідуальною програмою.

Етапи ЕКЗ:

1. Стимуляція суперовуляції за допомогою медичних препаратів.

2. Аспірація яйцеклітин (процедура проводиться під знечуленням та триває кілька хвилин).

3. Злиття яйцеклітини та сперматозоїда у лабораторних умовах (безпосередньо запліднення in vitro).

4. Перенесення ембріонів в матку на 3-5 день розвитку дитинки.

Що далі?

Після запліднення ви можете оформити спостереження вагітності у лікаря акушер-гінеколога Medicover. У такому разі окрім уважного лікарського нагляду протягом всієї вагітності вас супроводжуватиме персональний консультант в режимі 24/7.

Подружжя з 24 країн світу довірились фахівцям Medicover Fertility і стали батьками. Щороку в наших центрах репродуктології проводиться близько 8 000 циклів запліднення in vitro, понад 60% з яких завершується вагітністю – це найвищий показник ефективності в Європі.

Ми знаходимо рішення у найскладніших випадках. Досвід команди спеціалістів (працюємо в Україні з 2001 року, як Медичний центр «Інтерсоно») у поєднанні з інноваційними технологіями творить дива.

Подаруйте собі можливість стати щасливими батьками здорових та щасливих малюків!

Схожі послуги