МЦ Medicover, м. Львів

вул. Антоновича, 102 (вул. Героїв УПА, 73) 

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 08.00 – 20.00
Субота: 09.00 – 19.00
Неділя: вихідний

Медичний центр Медікавер у Львові (на вулю Антоновича, 102) надає широкий спектр послуг.  Тут працюють як лікарі загальної практики (сімейні, терапевти, педіатри), так і вузькі спеціалісти: ендокринологи, хірурги, невропатологи, психотерапевти, гастроентерологи, ортопеди, ЛОРи, окулісти, стоматологи, дерматологи й косметологи, гінекологи, урологи й репродуктологи тощо. Вагітним, які стоять на обліку в Медікавер, а також пацієнтам відділення допоміжних репродуктивних технологій надається супровід медичного координатора в режимі 24/7.

У Медичному центрі Медікавер працюють власна клініко-діагностична лабораторія та сучасна ендоскопічна операційна. Досвідчені хірурги проводять малоінвазивні оперативні втручання у таких напрямках: органи черевної порожнини, урологія, гінекологія, проктологія, ортопедія-травматологія, нейрохірургія на хребті, ЛОР, пластичні хірургія та діагностична лапароскопія. Після операційного втручання пацієнти протягом доби йдуть додому.

Медікавер першим з приватних медичних закладів Західної України отримав дозвіл МОЗ на проведення медоглядів, видачу листків непрацездатності («лікарняних») та обмінних карт вагітним.

У 2015 році Медичний центр Медікавер у Львові отримав вищу категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 08.00 – 20.00
Субота: 09.00 – 19.00
Неділя: вихідний

Інші клініки