Визначте час для вагітності

Найбільше щастя для кожної пари - це планування та народження дитини.

Проте не завжди вагітність настає одразу, а інколи й після декількох спроб ви не можете побачити омріяні дві смужки.

З діагнозом безпліддя щороку стикаються тисячі пар в нашій країні. Наші досвідчені лікарі-репродуктологи знають як знайти причину не настання вагітності і подарувати кожній парі щастя від появи малюка.

Діти - це майбутнє нашої нації. 

 

Саме тому Медичний центр Медікавер запускає акцію “Визначте час для вагітності” - завітайте на огляд до наших спеціалістів на первинну консультацію зі знижкою -50% за візит.

Репродуктолог оцінить ваш оваріальний резерв, визначить причину не настання вагітності та обговорить з вами подальші кроки діагностики та лікування безпліддя.

 

Для реєстрації на акцію заповнюйте форму - https://forms.gle/uzbk5eU4XAJjtCF47 

 

Розпочніть свій шлях до материнства саме зараз, а Медікавер подбає, аби цей шлях був максимально коротким та результативним.

 

Для запису на консультацію звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ВИЗНАЧТЕ ЧАС ДЛЯ ВАГІТНОСТІ»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Визначте час для вагітності» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Визначте час для вагітності», включає: Консультацію лікаря-репродуктолога зі знижкою 50% для первинних клієнтів, що вперше відвідують лікаря-репродуклога;

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів, а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 04.07.2022 - 31.07.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Львів за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

- Філія ТОВ «Медікавер Україна» в  м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

- Здійснити запис на первину консультацію до лікаря-репродуктолога за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

- У визначений день та час пройти консультацію у одному з Медичних центрів «Медікавер»;

- Оплатити візит до лікаря в касі Медичного центру, зі знижкою -50% на послугу від загального прайсу, але за умови запису на візит вперше.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 04.07.2022 по 31.07.2022 року;

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5.ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції