Приведи подругу - отримай бонус!

Приведи подругу для участі у програмі донації - і отримай приємний бонус!   

   

Донори дарують життя, і саме одним із них можете стати ви.  

Медичний центр Медікавер запускає акцію “Приведи подругу і отримай бонус”.  

Розкажіть подругам про програму донації та допоможіть у втіленні мрій ще однієї подружньої пари.  

Щодня в клініки репродуктології звертаються пари, які потребують лікування безпліддя. Це ваш шанс допомогти таким сім’ям перетворити  мрію про малюка на реальність.   

Донація яйцеклітин – це анонімно та безпечно. Стати донором можна, не маючи жодних додаткових навичок. Ваша участь у програмі донації буде компенсована відповідною винагородою.   

Ви можете стати донором яйцеклітини і подарувати подружній парі справжнє щастя.  

Приведи подругу на донацію - отримай бонус в розмірі 7 000 грн. від Медікавер!  

     

Вимоги до жінки донора:  

● 18-30 років  

● власна здорова дитина  

● без шкідливих звичок  

  

Пропозиція лише для учасниць програм.  

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, звертайтесь за телефонами: 

+ 38 067 003 36 22; 067 370 84 23 (Львів)  

+ 38 067 615 73 77 (Ужгород) 

+ 38 067 6157104  (Дніпро)  

   

Саме ви можете допомогти втілити диво!   

Перейти до запису

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ 

АКЦІЇ «ПРИВЕДИ ПОДРУГУ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор проведення Акції «Приведи подругу» (надалі – Акція): Товариство з обмеженою відповідальністю «Медікавер Україна» (надалі – Медичний центр). Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича В., 102

1.2. Офіційні правила Акції «Приведи подругу» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості донорських програм для використання в інших осіб при лікуванні безпліддя.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 13.12.2022 року по 13.03.2022 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в усіх структурних підрозділах Медичного центру.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ. УМОВИ ТА МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути жінки-громадянки України, що зареєстровані у базі донорів Медичного Центру.

3.2. Учасник акції може надавати необмежену кількість рекомендацій (своїх знайомих, родичів, друзів, колег та ін.) протягом періоду дії акції. Учасник акції не може рекомендувати самого себе. Учасники акції не можуть рекомендувати осіб, які вже є учасниками програм донації Медичного Центру.

3.3. Для участі у Акції Учасники Акції подають Менеджеру програм донації Медичного Центру контактні дані рекомендованого кандидата – жінки-донора (надалі – Залучений донор), а саме: ПІП, номер телефону, а також інформацію про себе: (ПІП, телефон). Учасник Акції підтверджує, що попередньо отримав згоду у жінки, яку рекомендує, щодо передачі її даних Медичному центру, відтак у випадку будь-яких скарг, вимог та претензій до Медичного центру щодо використання переданих Учасником акції даних врегульовує самостійно.

3.4. Учасник акції повідомляється працівником Медичного Центру будь-яким зручним способом про успішність  рекомендації чи її зворотний результат. 

3.5. Учасник акції отримує право в межах періоду дії  Акції у довільній формі (телефонний дзвінок, смс-інформування, електронний лист, тощо) рекомендувати (скеровувати) жінку/подругу взяти участь у програмах донації Медичного центру. У випадку успішного завершення програми донації Залученим донором, факт чого підтверджується підписаним Актом, затвердженим Організатором, Учасник акції отримує грошову винагороду у розмірі 7 000,00 грн (сім тисяч гривень 00 копійок) за одного Залученого донора (без врахування необхідних податків та зборів згідно чинного податкового законодавства України). Виплата винагороди здійснюється  в безготівковому порядку на реквізити Учасника акції. Медичний центр в момент виплати винагороди Учаснику акції виступає податковим агентом, відтак здійснюючи таку виплату сплачує всі необхідних податки та збори згідно чинного законодавства України. 

3.6. Строк виплати винагороди Учаснику акції становить 7 (сім) робочих днів з дати підписання Акту Учасником Акції, Залученим донором та затвердження його Організатором (Медичним центром).  Підставою для виплати є оригінальний примірник Акту, підписаного вказаними сторонами та поданого ними Медичному центру.

3.7. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий, з правом відкликати згоду у письмовій формі. 

 

4. ВИМОГИ ДО ЗАЛУЧЕНОГО ДОНОРА

4.1. Залучений донор повинен відповідати наступним вимогам:

Жінка віком 18-32 років;

Без надлишкової ваги, (рекомендовано: зріст від 160см/ оптимальна вага до 75кг, ВМІ - 18-25, максимально допустимий ВМІ – 30);

Наявність власної здорової дитини;

Фізично та ментально/психічно здорова;

Відсутність шкідливих звичок;

Відсутність хронічних, спадкових захворювань.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках  споживачів закладів Медичного центру.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру  Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 

20:00 год. та у суботу з 09:00 до 17:00 год.  /akciji

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції