Програма лікування безпліддя

Увімкніть диво!

Взимку бажання здійснюються. Особливо, якщо це бажання стати батьками. 

Лікарі-репродуктологи Медікавер знають як подарувати бажану вагітність кожному.

  

Спеціально до Дня всіх Закоханих отримайте знижку на програму лікування безпліддя:

  • а) програма “лікування з використанням відказних ембріонів( 2 ембріона) -20% від існуючої ціни

Пропозиція дійсна з 14.02.2022 – 31.06.2022р

Здійсніть запис на консультацію до лікаря-репродуктолога та обирайте свою програму лікування за акційною ціною.

За деталями звертайтесь за телефоном: 0 800 305 911

Свято кохання - це найкращий час творити дива!

  

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«УВІМКНІТЬ ДИВО» 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ 

1.1. Організатор акції «Увімкніть диво» (надалі - Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження — м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр). 

1.2. Допоміжні репродуктивні технології (далі - ДРТ) - методики лікування безпліддя, за яких маніпуляції з репродуктивними клітинами, окремі або всі етапи підготовки репродуктивних клітин, процеси запліднення і розвитку ембріонів до перенесення їх у матку пацієнтки здійснюються в умовах in vitro; 

1.3. in vitro - техніка виконання експерименту чи інших маніпуляцій у спеціальному лабораторному посуді або у контрольованому середовищі поза живим організмом. 

1.4. Акція передбачає придбання програми «Лікування з використанням відказних ембріонів (2 ембріони)» із 20% знижкою від існуючої ціни. Загальна вартість програми – 24278,40 грн. Вартість програми із 20% знижкою – 20 232,00 грн. 

1.5. Офіційні правила Акції - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції метою якої є збільшення зацікавленості пацієнтів медичного центру в програмі in vitro з використанням відказних ембріонів. 

1.6. Відказні ембріони – ембріони подружньої пари, якій була проведена програма ДРТ з позитивним результатом (народження дитини), після якої залишились невикористані ембріони даної подружньої пари, та яка письмовою заявою підтвердила відмову від належних їм ембріонів на користь Медичного центру для подальшого використання у лікуванні безпліддя інших пацієнтів. 

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ 

2.1. Період дії Акції: 14.02.2022 – 31.03.2022 рр. (надалі – Період акції). 

2.2. Акція проводиться в наступних підрозділах Медичного центру, а саме: 

- Медичний центр ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Володимира Антоновича, 102 

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17 

- Філія ППІ «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Великого князя, 9 

   

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

 3.1. Учасником акції можуть бути: повнолітні громадяни України: пара (жінка та чоловік) чи одинока жінка, яким лікар Медичного центру призначив лікування з метою застосування методів ДРТ шляхом запліднення in vitro (надалі — Учасники акції). 

3.2. Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз за період дії акції. 

3.3. Ці Офіційні правила акції — правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими 

наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України. 

3.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім'я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими. 

   

4. УМОВИ АКЦІЇ 

4.1. Для участі в Акції Учасники Акції повинні: - здійснити запис на консультацію лікаря репродуктолога в структурному підрозділі медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції, та сплатити вказану послугу; - Отримати від лікаря підтвердження до лікування з метою застосування методів ДРТ шляхом запліднення in vitro - Обрати програму «Лікування з використанням відказних ембріонів (2 ембріони)» та гарантовано отримати 20% знижки від існуючої вартості програми. - Знижка надається в момент надання послуги переносу ембріонів в порожнину матки. 

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2.Офіційних правил акції або безготівковим шляхом згідно умов Договору про надання медичних послуг по лікуванню безпліддя методом допоміжних репродуктивних технологій. Оплата послуг здійснюється на умовах передоплати або 100% оплати в день надання послуги. 

4.3. Учасник Акції має можливість скористатись обраною програмою лікування протягом 3 (трьох) місяців з дати замовлення послуги (підтвердження замовлення обраних відказних ембріонів). 

4.4. Якщо під час Акції лікар призначає додаткові послуги, які не входять у перелік послуг, зазначених уп. 4.1., Учасник акції оплачує їх додатково. За медикаменти, які лікар призначає в період акції, Учасник акції оплачує їх додатково. 

   

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ 

5.1. Інформування про офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення на сайті Медичного центру: www.intersono-ivf.com; www.medicoverfertility.com.ua та у соціальних мережах 5.2. Інформація щодо умов Акції надається за номером +38 067 615 73 20 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 год. 

   

6. ІНШІ УМОВИ 

6.1. Кошти, сплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам. 

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуги «Лікування з використанням відказних ембріонів (2 ембріони)» кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов'язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних. 

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Текст повідомлення

Схожі Акції